Genç Işıl Tekstil son teknoloji ile donatılmış tesislerinde, profesyonel kadrosuyla her çeşit örme kumaş üretimi ve ihracatı yapan Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biridir. Özellikle örme kumaş konusunda uzmanlaşan Genç Işıl Tekstil, iplik, örme, boyama, boyama, baskı ve terbiye alanlarında yatırımlarını tamamlayarak entegre bir kumaş üreticisi ve tüm Dünya’da tanınıp takip edilen bir marka haline gelmiştir. Merkez ofisi İstanbul/Beylikdüzü’nde bulunan firmanın İstanbul/Zeytinburnu’nda da şubesi bulunmaktadır.

Genç Işıl Tekstil, üretimin her aşamasında ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini en üst seviyelere taşımaktadır. Genç Işıl Tekstil, tüm aşamalardaki ürün takip sistemi ve otomasyon uygulamaları ile termin, kalite ve hızlı servisten ödün vermeden üretimini sürdürmektedir.

Şirketimiz hakkında bilgi almak için www.gencisil.com sayfamızı ziyaret edebilir, soru ve önerileriniz için ise info@gencisil.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.